Deep Web'in Efsane Sitesi #1

dd

Henüz hakkında kesin olarak bir kanıt bulunmassa da deep web'de bundan 11 sene öncesinde aktif olan ölüm sahası adında bir kuruluşun var olduğu söyleniyor.. Site mazoşist bir oluşumdu. 15 kişilik bir ekibinin olduğu söylenen bu sitenin işleyiş şekli ise şuydu;

Bir çok kendine zarar vermeyi seven (mazoşist) insan ücret karşılığı çalışan olarak alınıyordu ve üyelerin isteğine göre vücudunda ki belli bir yeri kesiyorlardı veya yakıyorlardı... Yani kişi siteye üye oluyordu ve istediği bir kişiyi seçip vücudunda belirli bir yere zarar vermesini istiyordu. Ve bunu canlı olarak izliyordu. Tabii ücretlerin bir hayli pahalı olduğu söyleniyor. Zarar verilecek bölgeye göre ücret değişiyordu. En düşük fiyatın şimdi ki Türk parasına göre 3 bin lira olduğu söyleniyor.

Siteye herkesin erişimi olmuyordu. Üyeler çok dikkatlice şeçiliyor ve sadece kendi İP adreslerinden siteye giriş yapabiliyorlardı. Daha sonradan sitenin bir sabah devredışı kaldığı söyleniyor. Adres değişmiş olabilir. Hatta site şuan bile hala bir yerlerde hizmet veriyor olabilir. Orasını bilmiyoruz..
Deep Web'in Efsane Sitesi #1 Deep Web'in Efsane Sitesi #1 Reviewed by Civan Demir on 5/05/2015 Rating: 5

2 yorum:

  1. Böyle bir deep web sitesi var mı halen?

    YanıtlaSil
  2. aklıma gelmişti böyle bir site açmak vay be biz hayallerini kurarken bazıları o hayalleri gerçekleştirmiş bile neyse cahilce bir düşünceydi zaten =)

    YanıtlaSil