DeepWebin Resmi Para Birimi Bitcoin Nedir ?
Aslında bitcoin para birimi çok eski bir dijital para birimidir bunu paypal veya banka gibi düşünmeyin bildiğiniz tl dolar gibi düşünebilirsiniz.Fakat bu gerçek dünyanın değilde internet dünyasının doları veya tlsi olarak düşünün.

2014 yılında bir anda değeri 1000 dolardan yukarıya taşınmıştır ve buda bitcoine ilgi oluşmasını sağlamış ve adı duyulur hale gelmiştir.Aslında ilgi odağı dijital dünya olsada tabanı deep webe dayanır çünkü aslında deepwebin resmi para birimi bitcoin olarak düşünebilirsiniz, deepwebde bütün alışverişler bitcoin üzerinden gerçekleşiyor ve arkasında iz bırakmayan bir para birimi olduğu için tercih ediliyor.

Bitcoin para birimi devletten tamamen bağımsı bir para birimi olduğu için devlet veya bankalar bu para biriminin takibini yapamaz doğal olarakda kimin ne yaptığını bulamaz o yüzden deepwebde tercih ediliyor ve en çok kullanılıyor.İnternette daha doğrusu deepwebde çoğu alışveriş sitesi yasal veya değil bütün siteler bitcoini kullanıyor

Peki bitcoin değilde eft veya havele yapsak ?

Eğer bankalara üzerinden eft veya havele yapacak olursanız devlet sizi izler ve bankadaki alışverişlerinizi nerden ne aldınız bunları anında öğrenebilir ve sizi anında yakalarlar.

Bitcoin eski pöpülerliğini yitirmiş olsada yinede değerli bir para birimi ve TL bazında 575 TL civarında bir paraya denk geliyor.Yani sadece deepwebde kullanacaksınız diye birşey yok bitcoini dolar veya euro gibi yatırımlık olarakda düşünebilirsiniz.Döviz olarak alım veya satım yapabilirsiniz.

DeepWebin Resmi Para Birimi Bitcoin Nedir ? DeepWebin Resmi Para Birimi Bitcoin Nedir ? Reviewed by WeBiN on 8/19/2015 Rating: 5

1 yorum: