Uzaylılar 1977'de televizyon yayınına girip mesaj veriyor !Bu belge ve video deepwebde yayınlanmış ve oradan araştırılarak bulunmuştur.
26 Kasım 1977 cumartesi akşamı Saat 17:10 sularında yerel televizyonların haberlere başladığı sırada kendisini Ashtar Galaktik Komutanlığından "Vrillon" ismiyle tanıtan bir ses yerel televizyonun yayın yaptığı sinyale girmeyi başardı. 6 dakika boyunca yerel tv kanalını tilt eden illegal yayın devam etti, kanal sahipleri ve yayıncılar tarafından ne kadar durdurulmaya çalışılsa da bir türlü başarili olamadılar.

https://www.youtube.com/watch?v=Y0bcxML8yy4 çeviri videonun altında ve bu yazıdır.

Mesajın çevirisi : “Ben Ashtar Galaktik Komutanlığı temsilcilerinden Vrillion. Uzun yıllardır bizi gökyüzündeki ışıklar olarak gördünüz. Şimdi sizinle, diğer kardeşlerinizle de olduğu, gibi barış ve bilgelik adına konuşuyoruz. Irkınızın ve dünyanızın kaderi ile ilgili sizi uyarmaya geldik. Böylece kardeş varlıklarla iletişime geçebilir ve aynı zamanda dünyanızı ve çevrenizdeki dünyalarda yaşayan varlıkları tehdit eden tehlikelerden korunmak için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Bu; gezegeniniz Acquarius Çağı’na girerken, büyük uyanışa katılabilmeniz içindir. Yeni Çağ ırkınız için evrimin ve büyük barışın hüküm sürdüğü bir çağ olacaktır; tabii eğer yönetiminiz kendi kararlarını uygulatan şeytani güçlerin farkına varırsa. Şimdi dinleyin; çünkü bu şans bir daha elinize geçmeyebilir. Tüm şeytani silahlarınızı yok etmelisiniz. Çatışma zamanı bitti ve eğer hak ettiğinizi gösterirseniz, parçası olduğunuz ırk evriminin bir üst aşamasına geçebilir. Barış ve iyi niyet içinde yaşamayı öğrenmek için kısa da olsa zamanınız var. Gezegendeki küçük gruplar bunu öğreniyor ve yükselen Yeni Çağ’a geçebilmek için yaşıyorlar. Bunu kabul etmek veya reddetmekte özgürsünüz; ancak sadece barış içinde yaşamayı öğrenenler ruhani evrim alanına geçebilecekler. Şimdi Ashtar Galaktik Komutanlığı’nın temsilcisi Vrillion’un sesine kulak verin. Dünyanızda kol gezen sahte kahinler ve rehberlerin farkına varın. Onlar, sizin para adını verdiğiniz enerjinizi sizden alacak ve bunu kötü sonlar için kullanacaklar. Size de karşılığında değersiz artıklar kalacak. Yüksek benlikleriniz sizi bundan koruyacaktır. Size gerçeği, karmaşayı, kaosu ve yalanı fısıldayan içinizdeki sese karşı hassas olmayı öğrenmelisiniz. İçinizde varolan gerçeğin sesini dinlemeyi öğrenin.. ve evrim yoluna doğru ilerleyin. Bu bizim sevgili arkadaşlarımıza mesajımızdır. Sizin, gökyüzünde ışıklarımızı izlemeniz gibi biz de yıllarca sizin gelişiminizi izledik. Dünyanızda ve dünyanızın etrafında; bilimadamlarınızın da kabul ettiği daha fazla varlıklar mevcut. Sizinle ve ışığa olan yolunuzla ilgili derin endişe duyuyoruz ve size yardım edebilmek için elimizden geleni yapacağız. Korkunuz olmasın; sadece kendi benliklerinizin farkına varın ve dünyanızda uyum içerisinde yaşayın. Ashtar Galaktik Komutanlığı olarak ilginize teşekkür ediyoruz. Şimdi bulunduğunuz 3 boyutlu düzlemden ayrılıyoruz. Yüksek sevgi ve gerçeklik sizinle olsun”

Uzaylılar 1977'de televizyon yayınına girip mesaj veriyor ! Uzaylılar 1977'de televizyon yayınına girip mesaj veriyor ! Reviewed by WeBiN on 8/20/2015 Rating: 5

3 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. efsane bence yada bizi trollemek için birileri yayına sızıp hayal gücünü kullanıp bunları uydurmuş

      Sil
  2. Ya gerçekten kanım dondu acaba gerçeklik payı yüzde kaç yani uzayda oksijen yok bu uzaylıarın sağlığı nedir nasıldır anlamıyorum

    YanıtlaSil