Deep Web'de Paylaşılan Gizli Büyü Kitabı

Deep Web Gizli Büyü Kitabı

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere Deep Web'de paylaşılan gizli büyü kitabı hakkında bilgiler ve indirme sayfasının linkini vereceğim. Deep Web platformlarından birinde paylaşılan bu kitabı, ismi bilinmeyen bir Türk arkadaşımız uzun uğraşlar sonucu türkçeye çevirmiş.


Kitabı gönül rahatlığıyla indirebilir, okuyabilir, inceleyebilirsiniz. Virüs taraması tarafımca yapılmış olup, herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Aşağıdaki dosya ismine tıklayarak indirebilirsiniz.

Deep Web Gizli Büyü Kitabı İndir
Rar Şifresi: derinweb
Deep Web'de Paylaşılan Gizli Büyü Kitabı Deep Web'de Paylaşılan Gizli Büyü Kitabı Reviewed by Doruk Efe BARUT on 9/26/2015 Rating: 5

17 yorum:

 1. çok saçma şeyler çıktı ortaya

  YanıtlaSil
 2. kitabı upload ettiğin için teşekkürler ilgi çekici

  YanıtlaSil
 3. ındıremıyorum sureklı bahıs sıtesı acılıp duruyor

  YanıtlaSil
 4. bu kitap çevirme falan değildir. araştırmacı yazar bülent kısa nın kitabıdır. içindekilerin doğruluğu işin ehli olanlarca şüpheli görülmüştür.

  YanıtlaSil
 5. rar dosyasını şifresi nedir

  YanıtlaSil
 6. Ödevime yardımcı oldu teşekkürler

  YanıtlaSil
 7. arkadaşlar ben deep web uyesiyim sakın bu siteye girmeyin psikolojim bozuldu ....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben girmek istiyorum bana yardim edermisin ?

   Sil
 8. gençler sakın böyle şeyleri uygulamaya kalkmayın bu kitabın tamamı bende var ve içinde diyorki kişi başkasına (büyü yoluyla/ kötülük ederse bu mutlaka ölmeden önce kendisine ya da en sevdiği kişiye uğrar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, Gizli ilimler kitabının irandan gelme farsça okudum. Ayrıca esr@r denen bir kitap kitabın başlarında hep uyarılar vardı farsça ve türkçe çevrimli hali ve enokyan dilleri ile. Kitabı okumakda sizi bir boyuta taşıyacak ve siz niyetine girdiğiniz vakit aramıza buyurursunuz davet edersiniz. Uygulama yapmak istediğinizde size yardımcı olacaktır ancak eliniz bu işe başladığı vakit sonunda bir bedel ödeyeceksiniz diye belli belirsizl anlatımlar vardı. Anlaşma yapıyorsunuz bilmeden ve bugün milyonlarca her ülkeden bu tarzda farklı usullerde anlaşmalar vardır. Afrikalisi farkli yapar anlaşmasının boyutu 1. Derecedir. Asyalı yapar farklıdır. Orta amerika farklı yapar. Bu ilimler kimseyr birşey kazandırmaz uzak durun tavsiyem. Anlaşmayın hiçbirşey ile. Yaparsanız da sizin bileceğiniz bir iş. Birilerini kullanırsanız size hizmet edilmesi için yerine getiri lakin sıra size geldiğinde acınız ağır olur. Hayırlı muhabbetler olsun

   Sil
 9. Deep web e nasıl girebiliriz yardımcı olun çok merakedyrm

  YanıtlaSil
 10. yapacağınız her şey 1 e 3 oranda geri döner… hala arzuluyorsanız sonra hayıflanmayın...

  YanıtlaSil
 11. koyacağınız link sitesine sokalar

  YanıtlaSil