Deep Web Şikeli Maçlar

Deep Web Şikeli Maçlar

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere, deep web şikeli maçlar konusunda bilgi vereceğim. Bedava kupon, şikeli maçlar gibi başlıklarla açılan konulara itimat etmemenizi öneririm çünkü şikeli maç diye bir şey yoktur. İyi analiz edilmiş maçlar bir çok internet sitelerinde bulunabilir. Şikeli maç sonuçları sadece deep web sitelerinde bulunmaktadır. İşin ilginç tarafı ise, sizlerin ulaşabileceği deep web seviyelerinde değil, daha yüksek seviyeler ve sadece davetiye ile erişilebilen deep web sitelerinde şikeli maçları bulmak mümkündür. Bunların dışında, şikeyi ancak futbol kulübü başkanları ve şike için yönlendirilen futbolcular bilmektedir.


Banko Maçlar Veren İnternet Siteleri

Sizlerin rahatlıkla erişebileceği ve güvenilir olan bir internet sitesinden bahsetmek istiyorum. Sitenin adı HK Winners bu site üzerinde oranları güzel ve sonuçları çoğu zaman başarılı maçları bulabilirsiniz. Bilmenizi isterim ki HK Winners, deep web ile alakası olmayan ve hong kong tabanlı bir internet sitesidir. Sattıkları maçlar doğru analizlerden oluşur ve tutma oranları bankodur. Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan ilk alan, daha önce tutan maçlardan oluşur ve almak istediğiniz skorlar pahalıdır. Gözünüzü karartıp maçlar satın alabilirsiniz.

Şikeli Maç Blogları

Şikeli maçlar veren bloglar arasında sizler için özenle seçtiğim kupon blogları bulunmaktadır ve kimi zaman ücretli maçlar vermektedir. Blogların hepsi yabancıdır.

Benim nacizane tavsiyem, bu gibi bloglara bel bağlamak yerine, kendiniz araştırıp, iyi analiz edip kendi kuponlarınızı yapmanızdır. Bu gibi sitelerin verdiği kuponlar çoğu zaman hüsranla sonuçlanmaktadır.
Deep Web Şikeli Maçlar Deep Web Şikeli Maçlar Reviewed by Doruk Efe BARUT on 12/17/2015 Rating: 5

14 yorum:

 1. Şikeli maç satanlar var mı?

  YanıtlaSil
 2. Şikeli maç kuponları paylaş admin

  YanıtlaSil
 3. Ücretsiz şikeli maçların kuponları da var bunlarda.

  YanıtlaSil
 4. clyijkan4xhsujbo.onion

  illegal bahis ağı

  YanıtlaSil
 5. Şikeli maç nasil yok nasil bulamayiz kanalin saglam olcak haci ben 25 bin tl buldum sikeli maclardan ama adamimin hesabini face kapatti o adami bulsam gene binler cebimde

  YanıtlaSil