Dünyanın En Psikopat Çocukları

Dünyanın En Psikopat Çocukları

Bu yazımızda sizlere, dünyadaki en kötü 10 çocuktan bahsedeceğim. Liste halinde hazırladığımız bu çocuklar, dünyanın en psikopat çocukları unvanını taşımaktadır. Kimileri rahatlıkla kişileri öldürebiliyor, kimileri kafa kesebiliyor. Aralarında boğarak öldüren, bıçaklayan ve silahla adam öldürenler, zehirleyenler bile var. Ne ilginçtir ki bomba bile kullanacak kadar vahşi çocuklar.


Tarihin en psikopat 10 çocuğunu sıralamak gerekirse;


Jesse Pomeroy (14 yaşında):
1800’lü yılların sonunda yaşayan Pomeroy, 7 küçük çocuğa işkence etti ve 2 çocuğu öldürerek cesetlerini parçaladı. Daha sonra yakalanarak sorguya çekilince toplam 29 çocuğu öldürdüğünü itiraf etti. Bu itirafın üzerine araştırma yapan polis, Pomerov’un evinde gömülü 12 cesede ulaştı.

Mary Bell (12 yaşında):
1968 yılında 2 küçük çocuğu boğarak öldüren Bell, kurbanlarından birinin karnına adının baş harfini kazımayı ihmal etmedi. Daha sonra yakalanınca “Öldürmenin hazzını ve heyecanını yaşamak için yaptım” diye ifade verdi.

Joshua Phillips (14 yaşında):
8 yaşındaki Maddie Clifton’u beyzbol sopasıyla öldürdürdükten sonra çürümeye başlayan cesedi su yatağının altına gizledi. Bir süre sonra su sızdırmaya başlayan yatağı kaldıran annesi cesedi buldu ve oğlunu polise teslim etti. Phillips ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Kipland Kinkel (15 yaşında):
1998 yılında anne-babasını silahla vurarak öldüren ve cesetlerine 5 bomba yerleştiren Kinkel daha sonra okuduğu liseyi basarak 24 arkadaşını vurdu, iki tanesinin ölümüne neden oldu.

Amarjeet Sada (8 yaşında):
Önce 8 aylık kız kardeşini öldüren Sada’nın gazabından 9 aylık kuzeni de kurtulamadı. Bu cinayetleri ailesi tarafından saklanan Sada daha sonra başka bir bebeğin başını taşla ezerek öldürünce yakalandı.

Jon Venables - Robert Thompson (10 yaşında):
Bu iki İngiliz arkadaş bir alışveriş merkezinden 2 yaşındaki James Bulger’ı kaçırdı. Demir sopalar ve tuğlalarla döverek öldürdükleri çocuğun cesedini tren raylarına bırakıp kaçtılar.

Graham Young (15 yaşında):
Ailesini ve sınıf arkadaşlarını zehirleyen Young, üvey annesinin ölümüne sebep oldu. Olayın ardından bir akıl hastanesine yatırıldı ve orada geçirdiği 9 yılın ardından bir kez daha insanları zehirledi. Bu kez zehirlediği 70 kişiden 2 tanesi hayatını kaybetti.

Eric Smith (13 yaşında):
1993 yılında Smith, 4 yaşındaki Derrick Robbie’yi döverek ve boğarak öldürdü, daha sonra cesedi parçaladı ve bir sopayla cinsel tacizde bulundu.

Brenda Ann Spencer (16 yaşında):
1970 yılında okuluna bir silahla giden Spencer, 2 kişiyi öldürüp 8 kişiyi yaraladı. “Niye yaptın?” sorusuna “Pazartesileri hiç sevmem, bu olay pazartesine neşe kattı.” cevabını verdi.

Bryan Freeman (17 yaşında), David Freeman (16 yaşında):
Çevrelerinde, kedilere işkence edip kafalarını kesmeleriyle bilinen kardeşler, 1995 yılında anne-babalarını ve 11 yaşındaki kardeşlerini bıçaklayarak öldürdü ve ikisi de ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
Dünyanın En Psikopat Çocukları Dünyanın En Psikopat Çocukları Reviewed by Doruk Efe BARUT on 12/08/2015 Rating: 5

2 yorum:

  1. Ulan amma psikopatlarmış :D

    YanıtlaSil
  2. PEMBE PANJURLU EVİME ALICAM BUNLARI :D

    YanıtlaSil