Deep Web Hakkında İlginç Bilgiler

Deep Web İlginç Bilgiler


Deep Web'i günümüzde hemen hemen pek çok genç duymuş, kimileri bu konuya merak sararak merak ettiklerini gerek araştırma yaparak bir bakım bilgilere ulaşmış yoluna devam etmiş, kimisi ise korkusuna yenik düşerek yarı yolda ayrılma kararı almıştır. Oysa ki bilmediğimiz Deep Web hakkında çok ilginç bilgiler de yer almaktadır. Geçenlerde sitelerin birisinde dolaşırken rastlamış olduğum bu bilgiyi siz değerli kullanıcı arkadaşlarım ile paylaşmak istedim. Sizin açınızdan da ilginç geleceğini düşündüğüm için bakalım sizlerin bu konuda tepkisini ölçmek adına bu paylaşımı yapma kararı aldım.

Deep Web Hakkında İlginç Bilgiler;

  1. Tanzanya'da kadınlar, ölen kocalarının cinsel aletlerini boynuna asmak zorundaymış. İlginç ama biraz araştırma yaparsanız konunun gerçek olduğunu anlamış olacaksınız.
  2. Guam'da bakire kızların evlenmesi yasak. Evlenmeden önce bakireliğini para karşılığında bu işi yapan kişilere bozdurmaları gerekiyor. Şimdi düşünelim. Türkiye 'de böyle bir olayın olduğu farz edersek herhalde Tüm erkeklerin hepsi bu işi yapar diye düşünüyorum. :) Haksızsam yorumlarınızı bekliyorum.
  3. Arizona'yı gerek filmlerde, gerekse araştırma yapmış olduğumuz internet sitelerinde pek çok kez adını duymuşuzdur. İlginç olan durum ise, lastiği patlak olan aracın içerisinde sevişmenin yasak olması. Ön koltukta sevişirken yakalanan kişilerden 25$, arka koltukta sevişirken yakalanan kişilerden ise 50$'lık bir cezaya mahkum ediliyor.
  4. Gine bölgesinde evli kadınları baştan çıkartan erkeklerin el yada ayak parmaklarından birisi kesiliyor. Baştan çıkartılmış ilişkiye girmiş olan kadına yediriliyor. 
  5. Guyana bölgesinde banyoda sevişmek yasak. Sevişirken yakalanan çiftler önce boyanıyor, sonrasında ise bir eşşeğe bağlanarak şehirde gezdiriliyor. 
  6. Colombia da gelinin annesi gerdek gecesine şahit olmak zorunda. Bu nedenle gerdeğe giren çiftin ilk gecesinde anne bir kenarda oturarak bu duruma şahitlik ediyor.
  7. Hindistan bölgesinde ise eve gündeliğe giden kadınların, evde ki bekar gencin seksüel ihtiyaçlarını gidermek zorunda olduğu konusuna ne diyeceksiniz? Evet yanlış duymadınız, eve gündeliğe giden kadın, evdeki bekar gencin seksüel ihtiyaçlarını karşılamak zorunda.
  8. Loas bölgesinde ise kadınların ayakları en erotik bölge olarak ifade edilmesinden dolayı ayaklarını göstermeleri kesinlikle yasaktır.
  9. Tayvan da ise damanın akrabası veya arkadaşı gelinin bekaretini alıyor. Gerekçesi de damadın böyle bir sıkıcı işlemle vakit kaybetmeme olayı. Şimdi bunu Türkiye de düşünüyorum. En yakın arkadaşınızın eşinin bekaretini alıyorsunuz. Herhalde herkes birbirini vururdu.
  10. Amboyna adasında ürünün az olacağı belirlenmesi halinde, erkeklerin güneş batımı sırasında çıplak olarak tarlaya gitmesi ve masturbasyon yapmaları gerektiğini biliyor muydunuz?

Evet arkadaşlar 10 maddeden oluşan Deep web ile ilgili bilmedikleriniz, ilginç bilgiler yazısı ile bir makalemizi de daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir sonraki yazımızda yine görüşmek dileğiyle. 

NOT: Düşüncelerinizi, fikirlerinizi bizlere yorum olarak atarsanız, sizler konu hakkında ne düşünüyor bizlerinde bilmesini sağlayabilirsiniz.
Deep Web Hakkında İlginç Bilgiler Deep Web Hakkında İlginç Bilgiler Reviewed by Deep Web on 1/28/2017 Rating: 5

Hiç yorum yok: