Deep Web TartışmaMerhaba değerli Deep Web sakinleri. Sitemiz üzerinde artık her ayın sonunda bir önceki ayın durumu hakkında değerlendirmeler de ve yapmış olduğumuz işlemlerin listeleriyle ilgili paylaşım yapma kararı aldık. 

Peki bu başlığımızdan ne anlamalıyız?

Kısaca sizlere bu başlığımızın amacı hakkında bilgi verelim. Başlığımızdan da anlaşılacağı üzerine bir her ayın kendisine has bir tartışma platformu yaratarak birlik beraberlik ve bütünlüğünü sağlamak, istekleriniz varsa bu istekleriniz masaya yatırılarak değerlendirilmesi sonucu ortaya koymak, mevcut çalışma potansiyelimiz hakkında ki düşüncelerinizi de ortaya dökmenizi sağlamak ve daha pek çok değişik amaç ile bu durumu göz önünde bulundurmak istedik.

2017 Yılına girmemizle birlikte Ocak ayında siz değerli kullanıcılarımız ile neler paylaştık bir göz atalım.

Yeşil başlıklarla belirtmiş olduğumuz konuların üzerine tıklayarak konularımıza göz gezdirebilirsiniz. Böylece daha kısa sürede daha hızlı konuları görme ve okuma aynı zamanda bilgi sahibi olmayı sağlamış olursunuz. Peki ocak ayında paylaşımı yapmış olduğumuz konular arasında en çok takip edilen konu başlığımız Deep Web Linkleri ( Ocak 2017 ) olması, linklere karşı gösterilen ilgi ve alakanın önemini bizlere daha net bir şekilde açıklamış olmasıdır. Bizlerde Deep Web - Derinweb.NET yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza en aktif olan ve sıkıntılı bulunmayan link paylaşımlarını yaparak Tor Browser eklentisi sayesinde rahat bir dolaşım yapmanızı, internet'in karanlık yüzüne daha rahat inebilmenizi sağlamıştır.

Peki Deep Web neden bu kadar çok takip ediliyor diye bir soru sorarsak? Siz değerli kullanıcılarımızın bizlere tepkisi, sorumuza karşılık verebilecek yanıtları ne olacak diye merak ettiğimiz için ayın ilk tartışma konusu olarak, sizlere bu soruyu sormak istedik.

SORU: Deep Web neden bu kadar çok takip ediliyor?

Cevaplarınızı Yorum olarak bizlere gönderebilirsiniz.
Deep Web Tartışma Deep Web Tartışma Reviewed by CG on 1/29/2017 Rating: 5

Hiç yorum yok: